Παρεμβάσεις ΔΕ: ψηφοδέλτιο εκλογών ΚΥΣΔΕ 2018

Παρεμβάσεις ΔΕ

1. Αγγελοκωστόπουλος Ευάγγελος του Αθανασίου Αχαΐας
2. Αθανασίου Ρίζος του Νικολάου Ημαθίας
3. Αθανασοπούλου Παναγιώτα (Γιόλα) του Ιωάννη Α’ Αθήνας
4. Αλεμίδου Θωμαή του Γεωργίου Χαλκιδικής
5. Αλεξίου Θεόδωρος του Νικολάου Δυτικής Αττικής
6. Αντωνάκος Λάμπρος του Γεωργίου Αρκαδίας
7. Αντωνίου Θεοδώρα του Αντωνίου Δωδεκανήσων
8. Αξούριστου Χαρίκλεια (Χαρά) του Δημητρίου Ημαθίας
9. Ασμής Λάζαρος του Γεωργίου Ηλείας
10. Αυγουστίνου Μαρία του Ιωάννη Πειραιά
11. Βαζούρα Σοφία (Σόνια) του Νικολάου Β’ Αθήνας
12. Βαρδαλαχάκης Ιωάννης του Νικολάου Δωδεκανήσων
13. Βαρδουνιώτης Ιωάννης του Δημητρίου Πειραιά
14. Βασιλειάδης Βασίλειος του Γεωργίου Ηλείας
15. Βασιλοπούλου Παναγιώτα του Δημητρίου Γρεβενών
16. Βάσσης Διονύσιος του Παναγιώτη Γ’ Αθήνας
17. Γαζάκης Αντώνιος του Μιχαήλ Δυτικής Θεσσαλονίκης
18. Γανιάρη Ιφιγένεια (Έφη) του Κωνσταντίνου Α’ Αθήνας
19. Γεωργάλα Ιφιγένεια του Γεωργίου Πειραιά
20. Γιακουμής Φώτιος του Νικήτα Αρκαδίας
21. Γιάλβαλη Ελένη του Αναστασίου Ευρυτανίας
22. Γκαραγκάνη Ελένη του Φωτίου Καρδίτσας
23. Γκαρανέ Κωνσταντίνα του Δημητρίου Α’ Αθήνας
24. Γκίκα Ευφημία (Έφη) του Λεωνίδα Λέσβου
25. Γκίκας Εμμανουήλ του Νικολάου Δωδεκανήσων
26. Γκίνος Ευάγγελος του Κωνσταντίνου Κιλκίς
27. Γούλα Αθηνά του Μιχαήλ Πέλλας
28. Δάμαλος Χρήστος του Ευαγγέλου Σάμου
29. Δεμερδεσλής Γεώργιος του Κωνσταντίνου Έβρου
30. Δημητριάδη Παναγιώτα του Χαραλάμπους Ιωαννίνων
31. Δημόπουλος Βασίλειος του Σπήλιου Ανατολικής Αττικής
32. Διαμάντας Ανδρέας του Νικολάου Χίου
33. Διαμαντίδης Σεβαστός (Τάκης) του Αντωνίου Σάμου
34. Ζαγανίδης Χρήστος του Μενελάου Δυτικής Θεσσαλονίκης
35. Ζαραβίνας Μιχάλης του Σωκράτη Αιτωλοακαρνανίας
36. Ζήρος Νικόλαος του Βασιλείου Α’ Αθήνας
37. Θεοδωρίδης Παύλος του Νεοφύτου Δράμας
38. Ιωαννίδης Αναστάσιος του Γεωργίου Δυτικής Αττικής
39. Ιωαννίδου Παναγιώτα του Ευσταθίου Ανατολικής Αττικής
40. Ιωάννου Βασιλική του Μιχαήλ Ιωαννίνων
41. Καββαδάς Διονύσης του Σπυρίδωνα Πρέβεζας
42. Καββαδίας Γεώργιος του Κωνσταντίνου Πειραιά
43. Καζάνης Νεκτάριος του Κωνσταντίνου Αιτωλοακαρνανίας
44. Καλαθά Αγγελική του Νικολάου Δ΄ Αθήνας
45. Καλιαμπάκου Βασιλική του Χρήστου Ανατολικής Αττικής
46. Καμπακάκη Ελένη του Ηλία Λέσβου
47. Καπέτης Δημήτριος του Λαζάρου Δυτικής Θεσσαλονίκης
48. Καπλανίδου Χρυσή του Μιχαήλ Χαλκιδικής
49. Καραμάνου Κωνσταντίνα του Γεωργίου Πειραιά
50. Καρδασιλάρη Ειρήνη του Σταματίου Α΄ Αθήνας
51. Καρυώτης Δημήτριος του Χαρίλαου Δυτικής Αττικής
52. Κασάπης Αθανάσιος του Ιωάννη Έβρου
53. Κάτσικας Χρήστος του Παναγιώτη Δ’ Αθήνας
54. Κατσούλας Θεοδόσιος του Γεωργίου Α΄ Αθήνας
55. Καυκιά Ζαχαρούλα του Αθανασίου Χανίων
56. Καφές Εμμανουήλ του Χαραλάμπους Μεσσηνίας
57. Κιντή Θεοδώρα (Δώρα) του Γεωργίου Χανίων
58. Κλείσαρης Αυγουστής του Γεωργίου Κυκλάδων
59. Κλιάφα Βικτωρία του Ευαγγέλου Τρικάλων
60. Κλοκίδου Γεωργία του Μιλτιάδη Ανατολικής Θεσσαλονίκης
61. Κοντελές Δημήτριος του Βασίλειου Λάρισας
62. Κορδάτος Κωνσταντίνος του Διονυσίου Αιτωλοακαρνανίας
63. Κουλούρη Μαρία του Γεωργίου Ηρακλείου
64. Κουμαντζιάς Δημήτριος του Νικολάου Πιερίας
65. Κουρνιώτης Χρήστος του Τιμοθέου Δυτικής Αττικής
66. Κουρούπης Σταμάτιος του Ιωάννη Πειραιά
67. Κουτρουμπάκης Κωνσταντίνος του Ιωάννη Ανατολικής Θεσσαλονίκης
68. Κούτσια Σοφία του Χαραλάμπους Δ’ Αθήνας
69. Κόφφα Γεωργία του Χρήστου Α’ Αθήνας
70. Κρεασίδης Γεώργιος του Χρήστου Λέσβου
71. Κριτσινιώτης Αθανάσιος του Νικολάου Λάρισας
72. Κυργιάκης Χρήστος του Εμανεινώνδα Β’ Αθήνας
73. Κυριακάκης Ιωάννης του Θωμά Χανίων
74. Κυριακού Γεώργιος του Χρήστου Φλώρινας
75. Κωνσταντινοπούλου Τιτίκα του Χαραλάμους Δ΄ Αθήνας
76. Κωνσταντίνου Γρηγόριος του Ηλία Κέρκυρας
77. Κώνστας Σωτήριος του Περικλή Δυτικής Αττικής
78. Κωστόγιαννης Ταξιάρχης του Δημητρίου Πρέβεζας
79. Λαθήρα Ιωάννα του Δημητρίου Δυτικής Θεσσαλονίκης
80. Λαθήρας Ιωάννης του Κωνσταντίνου Δυτικής Θεσσαλονίκης
81. Λεγάκης Μιχάλης του Ιωάννη Α’ Αθήνας
82. Λέκκας Παναγιώτης του Αναστασίου Κορίνθου
83. Λιβανός Βασίλειος του Στεφάνου Δ’ Αθήνας
84. Λιόντος Βασίλειος του Δημητρίου Χανίων
85. Λογκιζίδου Κυριακή (Καίτη) του Ιωάννη Αιτωλοακαρνανίας
86. Μακροδημήτρης Δημήτριος του Στυλιανού Γ’ Αθήνας
87. Μανδέλλου Μαρία του Βασιλείου Αιτωλοακαρνανίας
88. Μανέτα Μαριάννα του Νικολάου Κέρκυρας
89. Μαραμαθάς Αθανάσιος του Ιωάννη Α΄ Αθήνας
90. Μαρίνης Ιωάννης του Παναγιώτη Γ΄ Αθήνας
91. Μαστραπά Θεοδώρα του Κωνσταντίνου Αχαΐας
92. Μαστροκώστας Κωνσταντίνος του Παναγιώτη Ευρυτανίας
93. Μαστροναστασίου Ευάγγελος του Αναστασίου Βόλου
94. Ματσούκας Χρήστος του Βασιλείου Δυτικής Αττικής
95. Μαυρέλης Ιάκωβος (Μάκης) του Ιωάννη Δ’ Αθήνας
96. Μαχά Μαρία του Νικολάου Γ’ Αθήνας
97. Μήτσος Παναγιώτης του Αθανασίου Δυτικής Θεσσαλονίκης
98. Μιχαλόπουλος Παναγιώτης του Ιωάννη Ανατολικής Αττικής
99. Μόσχος Αλέξανδρος του Σπυρίδωνος Ημαθίας
100. Μούρης Ηλίας του Δημητρίου Α’ Αθήνας
101. Μπάλλας Ανδρέας του Αντωνίου Α’ Αθήνας
102. Μπανιά Φωτεινή του Δημητρίου Ανατολικής Αττικής
103. Μπάρλας Δημήτριος του Κωνσταντίνου Πειραιά
104. Μπαχτή Άννα του Ευαγγέλου Ανατολικής Αττικής
105. Μπίκα Δήμητρα του Χαδούλη Λάρισας
106. Μπιτζένης Δημήτριος του Κωνσταντίνου Δυτικής Θεσσαλονίκης
107. Μπιχάκης Φώτιος του Κωνσταντίνου Χανίων
108. Μποζίκης Συμεών (Σίμος) του Ανδρέα Κέρκυρας
109. Μπούρδαλας Παναγιώτης του Αντωνίου Αχαΐας
110. Νικολάου Δέσποινα του Ευαγγέλου Ρέθυμνου
111. Νικολόπουλος Απόστολος του Νικολάου Χανίων
112. Ντούλας Παναγιώτης (Πάνος) του Ευριπίδη Κορίνθου
113. Ντουράκης Κωνσταντίνος του Στέργιου Λέσβου
114. Ξυδάς Απόστολος του Μιχαήλ Δυτικής Αττικής
115. Οικονομάκη Μαρία του Ευαγγέλου Ηρακλείου
116. Οικονόμου Δήμητρα του Κωνσταντίνου Γ΄ Αθήνας
117. Οικονόμου-Παπαδοπούλου Αθανασία του Δημητρίου Έβρου
118. Παΐζης Σπυρίδων του Θεοδώρου Δυτικής Αττικής
119. Παληγεώργου Παρθενία του Ευαγγέλου Γ’ Αθήνας
120. Πανοπούλου Φωτεινή του Γεωργίου Β΄ Αθήνας
121. Παπαδημητρίου Δημήτρης του Παύλου Κυκλάδων
122. Παπαδόπουλος Γεώργιος του Βύρωνα Φωκίδας
123. Παπαδόπουλος Δημήτριος του Γεωργίου Τρικάλων
124. Παπαδοπούλου Άννα του Παναγιώτη Γ’ Αθήνας
125. Παπαθανάσης Ελευθέριος του Ορέστη Ιωαννίνων
126. Παπαμιχαήλ Παναγιώτης του Ιωάννη Ρεθύμνου
127. Παπαχατζής Ηλίας του Θεοφάνη Ανατολικής Αττικής
128. Παρίσσης Σπυρίδων του Χρήστου Καστοριάς
129. Πατσιού Παναγιώτα του Σπυρίδωνα Α’ Αθήνας
130. Πατσούρας Αθανάσιος του Χρήστου Ιωαννίνων
131. Παυλοπούλου Ευρυδίκη του Μιχαήλ Ηλείας
132. Πεντεδέκα Αλίκη του Γεωργίου Δυτικής Θεσσαλονίκης
133. Περδικομάτης Γεράσιμος του Παναγιώτη Β΄ Αθήνας
134. Περιστεροπούλου Μαρία του Βασιλείου Δυτικής Αττικής
135. Πέττας Αντώνης του Ανδρέα Γ’ Αθήνας
136. Πολίτου Σωτηρία (Ρούλα) του Δημητρίου Ανατολικής Θεσσαλονίκης
137. Πολυζώη Νίκη του Ευθυμίου Φωκίδας
138. Πολυμερίδου Μαρία του Γεωργίου Λάρισας
139. Προυσαλίδης Γεώργιος του Βασιλείου Ανατολικής Αττικής
140. Ρακόπουλος Κωνσταντίνος του Αλεξάνδρου Ρόδου
141. Ραμπαλάκος Κωνσταντίνος του Σταύρου Κυκλάδων
142. Ράπτη Μαρίνα τοου Βύρωνα Κέρκυρας
143. Ράπτης Χρήστος του Δημητρίου Πρέβεζας
144. Ρεμπάπης Παναγιώτης του Ευαγγέλου Λάρισας
145. Ρέππα Βενετία (Βέτα) του Νικολάου Α’ Αθήνας
146. Ρώιμπα Φωτεινή του Ιωάννη Λέσβου
147. Σαμοΐλης Ιωάννης του Σωτηρίου Δυτικής Αττικής
148. Σαραϊδάρη Παρθενόπη (Πόπη) του Γεωργίου Δυτικής Θεσσαλονίκης
149. Σβερκούνος Σπυρίδων του Αναργύρου Κορίνθου
150. Σκαρσουλή Ευαγγελία του Εμμανουήλ Ηρακλείου
151. Σουρτζής Φώτιος του Αναστάσιου Α’ Αθήνας
152. Σόφης Χρίστος του Γεωργίου Ανατολικής Αττικής
153. Σπανούδης Δημήτριος του Ιωάννη Ανατολικής Θεσσαλονίκης
154. Σπυράλατος Ιωάννης του Δημητρίου Πειραιά
155. Σταυρόπουλος Συμεών (Σίμος) του Αναστασίου Γ’ Αθήνας
156. Στεφανίδου Σοφία του Στεφάνου Δυτικής Θεσσαλονίκης
157. Στυλιανίδης Αθανάσιος του Γαρυφάλλου Δωδεκανήσων
158. Στυλιανουδάκης Ζαχαρίας του Ιωάννη Γ’ Αθήνας
159. Σφαιροπούλου Αθηνά του Θεοδώρου Ανατολικής Αττικής
160. Τάζε Βασιλική (Βάσω) του Αθανασίου Τρικάλων
161. Τασούλα Βασιλική του Χρήστου Ανατολικής Θεσσαλονίκης
162. Τζέρπος Νικόλαος του Ιωάννη Θεσπρωτίας
163. Τζίνη Ολυμπία του Βασιλείου Σάμου
164. Τζομάκα Αρετή του Δημητρίου Πρέβεζας
165. Τονοζλής Γεώργιος του Δημητρίου Δυτικής Θεσσαλονίκης
166. Τσαγλιώτης Γεώργιος του Στυλιανού Ρεθύμνου
167. Τσατούρας Ευάγγελος του Κωνσταντίνου Α’ Αθήνας
168. Τσιλιμπάρη Όλγα – Αικατερίνη του Σπυρίδωνα Κέρκυρας
169. Τσιντίκη Παγώνα (Γωγώ) του Παναγιώτη Ανατολικής Θεσσαλονίκης
170. Τσιομπάνης Λάζαρος του Ευθυμίου Κυκλάδων
171. Τσιρεπλής Ιγνάτιος (Τάκης) του Παναγιώτη Λέσβου
172. Τσούγκα Παναγιώτα του Αθανασίου Ανατολικής Θεσσαλονίκης
173. Φαλιέρος Δημήτριος του Γεωργίου Σάμου
174. Φατούρου Αγγελική του Ευαγγέλου Γ΄ Αθήνας
175. Φιλίππου Δημήτριος του Αριστείδη Χανίων
176. Φιλίππου Θεοδόσιος του Αθανασίου Ζακύνθου
177. Φουντάς Θεόδωρος του Νικολάου Αχαΐας
178. Φουντουλάκης Βαρθολομαίος του Νικολάου Μεσσηνίας
179. Φραγκεδάκη Αντωνία (Τόνια) του Γεωργίου Α’ Αθήνας
180. Φύτρος Πέτρος του Παντελή Α’ Αθήνας
181. Χαλιμούρδα Αντιγόνη του Γεωργίου Βοιωτίας
182. Χαλκής Γεώργιος του Αποστόλου Α’ Αθήνας
183. Χόβολου Έρρικα του Ιωάννη Θεσπρωτίας
184. Χριστοδουλοπούλου Αναστασία του Αγησιλάου Δ’ Αθήνας
185. Χρυσαφόπουλος Κωνσταντίνος του Λεωνίδα Βοιωτίας
186. Χρυσικού Ιωάννα (Γιαννούλα) του Δημητρίου Λευκάδας
187. Χρυσοστομίδου Βασιλική του Παύλου Πειραιά
188. Ψευτογκά Φρυδά Ευαγγελία του Ευθυμίου Πειραιά
189. Ψωίνου Ευθυμία (Έφη) του Παναγιώτη Δ’ Αθήνας
Ετικέτες , , , .Προσθέστε στους σελιδοδείκτες το μόνιμο σύνδεσμο.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *