Το ψηφοδέλτιο της Αγωνιστικής Παρέμβασης Ε’ ΕΛΜΕ Θεσ/νίκης

Αγωνιστική Παρέμβαση Ε΄ ΕΛΜΕ

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ για Δ.Σ.

  1. Αλεξίου Δέσποινα του Κωνσταντίνου, ΠΕ02, 5ο Γ/Σ Ωραιοκάστρου
  2. Αλεξίου Μαρία του Κωνσταντίνου, ΠΕ02, Διαπολιτισμικό ΓΕΛ Ευόσμου
  3. Αποστολάτου Μάχη του Σπυρίδωνα, ΠΕ14.02, 1ο ΓΕΛ Ωραιοκάστρου
  4. Γιαννιώτη Ελένη του Νικολάου, ΠΕ08, 1ο Γ/Σ Αμπελοκήπων
  5. Γκατζώνης Θωμάς του Κωνσταντίνου, ΠΕ03, 1ο ΕΠΑΛ Αμπελοκήπων
  6. Ζαγανίδης Χρήστος του Μενελάου, ΠΕ011, 2ο Γ/Σ Ωραιοκάστρου
  7. Καμπακάκη Ελένη του Ηλία, ΠΕ02, 2ο ΓΕΛ Ωραιοκάστρου
  8. Καραγιάννη Χριστίνα του Δημητρίου, ΠΕ17.07, 2ο ΕΠΑΛ Ευόσμου
  9. Καρόκης Σταύρος του Κωνσταντίνου, ΠΕ02.50, 1ο Γ/Σ Ευόσμου (αναπληρωτής)
  10. 10. Καφετζή Παναγιώτα του Βασιλείου, ΠΕ07, Γ/Σ Καλλιθέας
  11. Κουμμάτη Κατερίνα του Μιχαήλ, ΠΕ 18.33, 1ο ΕΠΑΛ Ευόσμου
  12. Λαφαζάνης Ανδρέας του Αστέριου, ΠΕ03, Καλλιτεχνικό Γ/Σ Αμπελοκήπων
  13. Λέφας Μιχάλης του Αθανασίου, ΠΕ03, 1ο ΓΕΛ Μενεμένης
  14. Μαούρη Ελένη του Γεωργίου, ΠΕ14.01, 1ο ΕΠΑΛ Κορδελιού
  15. Μάσιου Ελένη του Προδρόμου, ΠΕ04, ΓΕΛ Ασσήρου
  16. Μόγκα Νικολέτα του Δημητρίου, ΠΕ02.50, 4οΓ/Σ Αμπελοκήπων (αναπληρώτρια)
  17. Μπάσια Βούλα του Ιωάννη, ΠΕ019, ΕΠΑΛ Λαγκαδά
  18. Μπιτζένης Δημήτρης του Κωνσταντίνου, ΠΕ18.01, 2ο ΕΠΑΛ Ευόσμου
  19. Μυλωνάς Θανάσης του Θεοδώρου, ΠΕ17.07, 1ο ΕΠΑΛ   Αμπελοκήπων
  20. Οργιανέλλης Άγγελος του Ανδρέα, ΠΕ02, 4ο ΓΕΛ Σταυρούπολης
  21. Παλαπανίδης Παύλος του Μιχαήλ, ΠΕ06, Εσπερινό ΓΕΛ Αμπελοκήπων
  22. Παναγιωτάκης Σταύρος του Γεωργίου, ΠΕ08, 1ο Γ/Σ Σταυρούπολής
  23. Πανίδου Κατερίνα του Παναγιώτη, ΠΕ05, 2ο Γ/Σ Αμπελοκήπων
  24. Παπαλιάς Κυριάκος του Δημητρίου, ΠΕ08, 2ο Γ/Σ Εχεδώρου
  25. Παπαρσένη-Παπαευσταθίου Άννα, του Ηλία, ΠΕ06, Α/θμια
  26. Πεντεδέκα Αλίκη του Γεωργίου, ΠΕ02, 2ο ΓΕΛ Κορδελιού
  27. Περιστερόπουλος Θόδωρος του Βασιλείου, ΠΕ02, ΓΕΛ Λαγκαδά
  28. Πετρής Μιχάλης του Ιωάννη, ΠΕ019, Γ/Σ Καλλιθέας
  29. Πουλής Κώστας του Δημητρίου, ΠΕ016, 2ο Γ/Σ Αμπελοκήπων
  30. Προεστοπούλου Αρετή του Ευαγγέλου, ΠΕ06, 2ο Γ/Σ Εχεδώρου
  31. Σαραϊδάρη Πόπη του Γεωργίου, ΠΕ02, 2ο Γ/Σ Ευόσμου
  32. Σέρβου Ελένη του Βασιλείου, ΠΕ03, 2ο Γ/Σ Κορδελιού
  33. Σιμόπουλος Αλέξανδρος του Κωνσταντίνου ΠΕ08, 2ο Γ/Σ Ωραιοκάστρου
  34. Σπαΐας Άγγελος, του Δημητρίου, ΠΕ011, 1ο Γ/Σ Αμπελοκήπων
  35. Σπανός Γιώργος, του Λαζάρου, ΠΕ09, 1ο ΕΠΑΛ   Αμπελοκήπων
  36. Στεφανίδου Δέσποινα του Νικολάου, ΠΕ03, 5ο Γ/Σ Ευόσμου
  37. Στεφανίδου Σοφία του Στέφανου, ΠΕ02, 6ο Γ/Σ Σταυρούπολης
  38. Ταχματζίδου Νόπη του Ευσταθίου, ΠΕ02, 2ο ΓΕΛ Ωραιοκάστρου
  39. Τερζή Ειρήνη του Αθανασίου ΠΕ18.33, 2ο ΕΠΑΛ Σταυρούπολης
  40. Χαραλαμπίδης Γιώργος του Χαραλάμπου, ΠΕ03, 2ο ΓΕΛ Ευόσμου

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ για Ε. Ε.

  1. Λοϊζίδης Λοΐζος του Κωνσταντίνου, ΠΕ03, 1ο Γ/Σ Σταυρούπολης
  2. Μπάντσος Νίκος του Αθανασίου, ΠΕ04, 1ο ΕΠΑΛ   Αμπελοκήπων

     Ούτε βήμα πίσω! Συνεχίζουμε αγωνιστικά, μαχητικά, ασυμβίβαστα!

Ετικέτες , , .Προσθέστε στους σελιδοδείκτες το μόνιμο σύνδεσμο.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *