Αγωνιστικές Παρεμβάσεις-Αλληλεγγύη-Αυτόνομη Ριζοσπαστική Κίνηση-Συνεργαζόμενοι: Ψηφοδέλτιο ΑΠΥΣΔΕ Κ. Μακεδονίας 2018

Αγωνιστικές Παρεμβάσεις-Αλληλεγγύη

Αυτόνομη Ριζοσπαστική Κίνηση-Συνεργαζόμενοι

Ψηφοδέλτιο ΑΠΥΣΔΕ Κ. Μακεδονίας

A/A Επίθετο Όνομα Πατρώνυμο Ειδικότητα Οργανική
1 Αγγίσταλη Αικατερίνη του Γεωργίου ΠΕ02 Γυμνάσιο Ευρωπού
2 Αθανασίου Ρίζος του Νικολάου ΠΕ07 Γυμνάσιο, Λ.Τ. Ειρηνούπολης
3 Αλαβέρας Χρήστος του Τηλέμαχου ΠΕ08 1ο Γυμνάσιο Θέρμης
4 Αλεμίδου Θωμαή του Γεωργίου ΠΕ 02 ΓΕΛ Κασσανδρείας
5 Αλεξίου Δέσποινα του Κωνσταντίνου ΠΕ02 5ο Γυμνάσιο Ωραιοκάστρου
6 Αλεξίου Μαρία του Κωνσταντίνου ΠΕ02 Διαπολιτισμικό ΓΕΛ Ευόσμου
7 Αλεξόπουλος Ιωάννης του Αθανασίου ΠΕ79.01 Μουσικό Σχολείο Θεσσαλονίκης
9 Αμασιάδης Θεόδωρος του Γεωργίου ΠΕ019 1ο ΕΠΑΛ Ευόσμου
10 Αναστασίου Χρύσα του Θεοδώρου ΠΕ02 ΓΕΛ Κορώνειας (Λαγκαδίκια)
12 Αντωνιάδης Ιωάννης του Πρόδρομου ΠΕ04 1ο ΕΠΑΛ Καλαμαριάς
13 Αξούριστου Χαρά του Δημητρίου ΠΕ02 5ο ΓΕΛ Βέροιας
14 Αποστολάτου Ανδρομάχη του Σπυρίδωνα ΠΕ14.02 2ο ΕΠΑΛ Σταυρούπολης
15 Αρίδας Εμμανουήλ του Αθανασίου ΠΕ79 Μουσ. Σχολείο Θεσσαλονίκης
16 Βαβούρης Χρήστος του Τρύφωνα ΠΕΟ11 ΕΠΑΛ Λαγκαδά
17 Βακουφτσής Κωνσταντίνος του Ευαγγέλου ΠΕ02 1ο ΓΕΛ Συκεών
18 Βρόικος Δημήτριος του Παύλου ΠΕ83 12ο ΕΠΑΛ Θεσσαλονίκης
19 Γαζάκης Αντώνιος του Μιχαήλ ΠΕ02 3ο Γυμνάσιο Εχεδώρου
20 Γαϊτάνος Κωνσταντίνος του Στέφανου-Στεργίου ΠΕ03 ΓΕΛ Επανομής
21 Γαρδίκης Ανδρέας του Παναγιώτη ΠΕ04 ΓΕΛ Ρεντίνας
22 Γεράκος Ηλίας του Ελευθερίου ΠΕ86 Διαθ. ΠΥΣΔΕ Α. Θεσσαλονίκης
23 Γιαννιώτη Ελένη του Νικολάου ΠΕ08 1ο Γυμνάσιο Αμπελοκήπων
24 Γιαννοπούλου Ιωάννα του Κωνσταντίνου ΠΕ02 2ο Γυμνάσιο Κουφαλίων
25 Γκατζώνης Θωμάς του Κωνσταντίνου ΠΕ03 1ο ΕΠΑΛ Αμπελοκήπων
26 Γκίνος Ευάγγελος του Κωνσταντίνου ΠΕ 02 ΓΕΛ Ευρωπού
27 Γούλα Αθηνά του Μιχαήλ ΠΕ 87.02 2ο ΕΠΑΛ Γιαννιτσών
28 Δάνη Άννα του Ιωάννη ΠΕ79.01 Μουσ. Σχολείο Θεσσαλονίκης
29 Δανιήλ Ιωάννης του Νικολάου ΠΕ08 Διαθ. ΠΥΣΔΕ Δ. Θεσσαλονίκης
30 Δημητρούδης Παναγιώτης (Πάνος) του Ιωάννη ΠΕ86 2ο Γυμνάσιο Τούμπας
31 Ζαγανίδης Χρήστος του Μενελάου ΠΕ011 2ο Γυμνάσιο Ωραιοκάστρου
32 Θεοδουλίδου Σοφία του Σωκράτη ΠΕ 88.04 1ο ΕΠΑΛ Καλαμαριάς
33 Θεοδωρίδης Πέτρος του Παντελή ΠΕ13 4ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης
34 Θεοδωρίδου Ευδοξία του Πασχάλη ΠΕ02 1ο Γυμνάσιο Συκεών
35 Θεολογίδου Σοφία του Κωνσταντίνου ΠΕ04.04 1ο ΓΕΛ Πυλαίας
36 Ιακωβάκη Ευαγγελία του Θεοδώρου ΠΕ02 1ο Γυμνάσιο Συκεών
37 Καλόστος Σταύρος του Νικολάου ΠΕ82 2ο Γυμνάσιο Περαίας
38 Καπέτης Δημήτριος του Λάζαρου ΠΕ02 3ο ΓΕΛ Πολίχνης
39 Καπλανίδου Χρυσή του Μιχαήλ ΠΕ80 Διάθεση ΠΥΣΔΕ Χαλκιδικής
40 Καραγιάννη Χριστίνα του Δημητρίου ΠΕ17.07 2ο ΕΠΑΛ Ευόσμου
41 Καραγιαννίδης Θεόδωρος του Γεωργίου ΠΕ04 1ο Γυμνάσιο Περαίας
42 Κασάπης Γεώργιος του Πέτρου ΠΕ04 Γυμνάσιο Βυρώνειας
43 Καφετζή Παναγιώτα του Βασιλείου ΠΕ07 Γυμνάσιο Καλλιθέας
44 Κελγιάννης Γεώργιος του Σωτηρίου ΠΕ03 1ο ΕΠΑΛ Καλαμαριάς
45 Κερασαρίδης Ευστάθιος (Στάθης) του Γεωργίου ΠΕ01 1ο Γυμνάσιο Πυλαίας
46 Κεσαλίδης Βασίλειος του Ιωάννη ΠΕ04 Διάθεση ΠΥΣΔΕ Ανατ. Θεσ/νίκης
47 Κίτσιου Μαρία του Χρήστου ΠΕ011 2ο Γυμνάσιο Αμπελοκήπων
48 Κλοκίδου Γεωργία του Μιλτιάδη ΠΕ 87.03 6ο Εσπ. ΕΠΑΛ Θεσσαλονίκης
49 Κοροξενού Δανάη του Στέλιου ΠΕ02 1ο ΕΠΑΛ Κουφαλίων
50 Κοσμίδου Φανή του Θεοφίλου ΠΕ86 1ο Γυμνάσιο Τούμπας
51 Κοσόγλου Κωνσταντίνος του Θεοδώρου ΠΕ06 Εσπερινό ΕΠΑΛ Ευόσμου
52 Κουματζιάς Δημήτριος του Νικολάου ΠΕ17.06 1o ΕΠΑΛ Κατερίνης
53 Κουμμάτη Αικατερίνη του Μιχαήλ ΠΕ18.33 18(33) 2ο ΕΠΑΛ Ευόσμου
54 Κουτρουμπάκης Κωνσταντίνος του Ιωάννη ΠΕ02 1ο Εσπ. ΓΕΛ Θεσσαλονίκης
55 Κωνσταντούλας Κυριάκος του Ιωάννη ΠΕ02 6ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς
56 Κωτούλας Αναστάσιος του Μιχαήλ ΠΕ04 ΓΕΛ Σταυρούπολης
57 Λαθήρα Ιωάννα του Δημητρίου ΠΕ02 2ο Γυμνάσιο Συκεών
58 Λαθήρας Ιωάννης του Κωνσταντίνου ΠΕ04 1ο Γυμνάσιο Συκεών
59 Λάσκος Χρήστος του Κωνσταντίνου ΠΕ80 5ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης
60 Λαφαζάνης Ανδρέας του Αστέριου ΠΕ03 1ο Γυμνάσιο Πυλαίας
61 Λοϊζίδης Λοΐζος του Κωνσταντίνου ΠΕ03 1ο Γυμνάσιο Σταυρούπολης
62 Μαλαμίδης Μάλαμας του Αποστόλου ΠΕ09 1ο ΓΕΛ Ωραιοκάστρου
63 Μανδραλή Μαρία του Ιωάννη ΠΕ02 27ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης
64 Μαρκάκη Ευθυμία του Γεωργίου ΠΕ03 20ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης
65 Μάσιου Ελένη του Προδρόμου ΠΕ04 Λύκειο Ασσήρου
66 Μαντζώρος Αθανάσιος του Δημητρίου ΠΕ04.01 Γυμνάσιο Μεγάλης Παναγίας
67 Μητελούδης Πανταζής του Εμμανουήλ ΠΕΟ2 1ο ΓΕΛ Συκεών
68 Μήτσος Παναγιώτης του Αθανασίου ΠΕ18.04 Εσπ. ΕΠΑΛ Σταυρούπολης
69 Μορέλλας Βασίλειος του Αθανασίου ΠΕ04.01 ΓΕΛ Μελίκης
70 Μοσχονάς Εμμανουήλ του Αμφιτρύωνα ΠΕ 04 1ο ΓΕΛ Έδεσσας
71 Μόσχος Αλέξανδρος του Σπυρίδωνος ΠΕ17 ΕΠΑΛ Βέροιας
72 Μότας Αριστείδης του Αποστόλου ΠΕ06 1ο ΕΠΑΛ Σερρών
73 Μπάντσος Νικόλαος του Αθανασίου ΠΕ04 1ο ΕΠΑΛ Αμπελοκήπων
74 Μπέντση Ελευθερία του Ιωάννη ΠΕ02 1ο Γυμνάσιο Συκεών
75 Μπιτζένης Δημήτριος του Κωνσταντίνου ΠΕ18.01 1ο ΕΠΑΛ Ευόσμου
76 Μποβολή Αρετή του Θεοδώρου ΠΕ02 Γυμνάσιο Επανομής
77 Μπουρλέτσικας Παναγιώτης του Ιωάννη ΠΕ02 Γυμνάσιο Καλλικράτειας
78 Μπρατάνη Κυράνα του Ιωάννη ΠΕ011 Διάθ. Δ. ΠΥΣΔΕ Θεσ/κης
79 Μυλωνάς Δημήτριος του Γεωργίου ΠΕ86 ΕΠΑΛ Πολυγύρου
80 Οργιανέλης Άγγελος του Ανδρέα ΠΕ02 4ο ΓΕΛ Σταυρούπολης
81 Οτζάκη Ζωγραφιά του Μιχαήλ ΠΕ02 4ο Γυμνάσιο Εχεδώρου
82 Ούτσιου Μαρία του Δημητρίου ΠΕ03 2ο Γυμνάσιο Νεάπολης
83 Πάντσιος Άγγελος του Κωνσταντίνου ΠΕ04 ΕΠΑΛ Πολίχνης
84 Παπαδημητρίου Ευθύμιος του Λαζάρου ΠΕ02 15ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης
85 Παπαλιάς Κυριάκος του Δημητρίου ΠΕ08 2ο Γυμνάσιο Εχεδώρου
86 Παππάς Ιωάννης του Αλεξάνδρου ΠΕ019 Διάθ. Δ. ΠΥΣΔΕ Θεσ/κης
87 Παρασκευόπουλος Γεώργιος του Βασιλείου ΠΕ07 ΓΕΛ Καλλικράτειας
88 Πεγκλίδου Μαρία του Γεωργίου ΠΕΟ2 3ο ΓΕΛ Σταυρούπολης
89 Πεντεδέκα Αλίκη του Γεωργίου ΠΕ02 2ο ΓΕΛ Κορδελιού
90 Πετρής Μιχαήλ του Ιωάννη ΠΕ86 Γυμνάσιο Καλλιθέας
91 Πολίτης Κωνσταντίνος του Εμμανουήλ ΠΕ17.06 ΕΠΑΛ Αξιούπολης
92 Πολίτου Βασιλική του Δημητρίου ΠΕ02 7ο ΓΕΛ Καλαμαριάς,
93 Πολίτου Σωτηρία (Ρούλα) του Δημητρίου ΠΕ04.01 1ο ΕΠΑΛ Καλαμαριάς
94 Πουλής Κωνσταντίνος του Δημητρίου ΠΕ016 2ο Γυμνάσιο Αμπελοκήπων
95 Προεστοπούλου Αρετή του Ευαγγέλου ΠΕ06 Γυμνάσιο Διαβατών
96 Σαμανίδης Νικόλαος του Ιακώβου ΠΕ03 Εσπερινό ΕΠΑΛ Ευόσμου
97 Σαραϊδάρη Παρθενόπη (Πόπη) του Γεωργίου ΠΕ02 2ο Γυμνάσιο Ευόσμου
98 Σέρβου Ελένη του Βασιλείου ΠΕ03 2ο Γυμνάσιο Κορδελιού
99 Σιμόπουλος Αλέξανδρος του Κωνσταντίνου ΠΕ08 Διάθ. Δ. ΠΥΣΔΕ Θεσ/κης
100 Σιούτη Θεοδώρα του Στέργιου ΠΕ87.02 5ο Εσπ. ΕΠΑΛ Θεσσαλονίκης
101 Σκουμπουρδή Θωμαΐς (Τόμη) του Αντωνίου ΠΕ07 6ο Γυμνάσιο Θεσσαλονίκης
102 Σπαΐας Άγγελος του Δημητρίου ΠΕ011 3ο ΓΕΛ Σταυρούπολης
103 Σπανός Γεώργιος του Λαζάρου ΠΕ09 1ο ΕΠΑΛ Αμπελοκήπων
104 Σουλιώτη Φωτεινή του Βασιλείου ΠΕ02 Μουσικό Σχολείο Θεσσαλονίκης
105 Σπανούδης Δημήτριος του Ιωάννη ΠΕ83 12ο ΕΠΑΛ Θεσσαλονίκης
106 Σπυρίδης Αθανάσιος του Ιορδάνη ΠΕ02 4ο Γυμνάσιο Πολίχνης
107 Σπύρου Δαμιανός του Συμεών ΠΕ03 2ο Γυμνάσιο Χαριλάου
108 Σταϊκίδης Χρήστος του Δημητρίου ΠΕΟ4.Ο4 2ο ΓΕΛ Νεάπολης
109 Στεφανίδου Σοφία του Στέφανου ΠΕ02 6ο Γυμνάσιο Σταυρούπολης
110 Σωπιάδου Ειρήνη του Νικολάου ΠΕ09 ΕΠΑΛ Λαγκαδά
111 Τασούλα Βασιλική του Χρήστου ΠΕ87.04 1ο ΕΠΑΛ Καλαμαριάς
112 Ταχματζίδου Παρθενόπη (Νόπη) του Ευσταθίου ΠΕ02 2ο ΓΕΛ Ωραιοκάστρου
113 Τερζή Ειρήνη του Αθανασίου ΠΕ18.33 2ο ΕΠΑΛ Σταυρούπολης
114 Τζένου Ευλαλία του Ιωάννη ΠΕ 02 ΕΠΑΛ Νάουσας
115 Τόκανος Φίλιππος του Φωτίου ΠΕ11 ΓΕΛ Χαλάστρας
116 Τονοζλής Γεώργιος του Δημητρίου ΠΕ12.05 1ο ΕΠΑΛ Κουφαλίων
117 Τσαρουχά Θεοδώρα (Ντόρα) του Θεοδοσίου ΠΕ08 1ο Γυμνάσιο Μηχανιώνας
118 Τσιντίκη Παγώνα (Γωγώ) του Παναγιώτη ΠΕ87.01 8ο ΕΠΑΛ Θεσσαλονίκης
119 Τσούγκα Παναγιώτα του Αθανασίου ΠΕ87.09 ΕΠΑΛ Επανομής
120 Τσούκας Αντώνιος του Δημητρίου ΠΕ03 ΕΠΑΛ Επανομής
121 Φασλά Πηγή του Ιωάννη ΠΕ08 3ο Γυμνάσιο Χορτιάτη
122 Φωτσιτζή Ιωάννα του Γεωργίου ΠΕ 87.09 6ο Εσπ. ΕΠΑΛ Θεσσαλονίκης
123 Χαραλαμπίδης Γεώργιος του Χαραλάμπου ΠΕ03 ΓΕΛ Μηχανιώνας
124 Ψιλιάγκος Ιωάννης του Παντελή ΠΕ86 ΓΕΛ Ιερισσού

Παρεμβάσεις ΔΕ: ψηφοδέλτιο εκλογών ΑΠΥΣΔΕ Αττικής 2018

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΥΣΔΕ ΑΤΤΙΚΗΣ

Αθανασοπούλου Παναγιώτα (Γιόλα) του Ιωάννη 9ο ΕΠΑΛ Αθήνας
Αλεξίου Θεόδωρος του Νικολάου 1ο ΕΠΑΛ Άνω Λιοσίων
Αναγνωστοπούλου Χρύσα του Νικολάου 2ο ΓΕΛ Αχαρνών
Αυγουστίνου Μαρία του Ιωάννη 7ο Γ/σιο Κερατσινίου
Βαζούρα Σοφία (Σόνια) του Νικολάου Γ/σιο Παπάγου
Βαρδουνιώτης Ιωάννης του Δημητρίου 5ο ΓΕΛ Κορυδαλλού
Βάσσης Διονύσιος του Παναγιώτη ΕΠΑΛ Πετρούπολης
Γαλάνης Μιχαήλ του Παναγιώτη 3ο Γ/σιο  Πετρούπολης
Γανιάρη Ιφιγένεια (Έφη) του Κωνσταντίνου 6ο ΕΠΑΛ Αθήνας
Γεωργάλα Ιφιγένεια του Γεωργίου ΓΕΛ Αίγινας
Γκαρανέ Κωνσταντίνα του Δημητρίου 39ο ΓΕΛ Αθήνας
Γλυνιαδάκη Σοφία του Κωνσταντίνου 3ο ΓΕΛ Π. Φαλήρου
Δημόπουλος  Βασίλειος του Σπήλιου 1ο  ΕΠΑΛ Αχαρνών
Ευμορφία Σταματίνα του Παντελή 1ο ΓΕΛ Γλυφάδας
Ζαχαράκη Ζωή του Δημητρίου 3ο Γυμνάσιο Αγίας Παρασκευής
Ζήρος Νικόλαος του Βασιλείου 39ο Γ/σιο  Αθήνας
Ζωγάκη Ιωάννα (Άννα)του Βελισσάριου 6ο ΓΕΛ Καλλιθέας
Ζωιτσάκος Σωτήριος του Σταύρου Βαρβάκειο Λύκειο
Ιωαννίδης Αναστάσιος του Γεωργίου ΓΕΛ Ασπροπύργου
Ιωαννίδου Παναγιώτα του Ευσταθίου 1ο ΓΕΛ Κορωπίου
Καββαδίας Γεώργιος του Κωνσταντίνου 3ο ΓΕΛ Κερατσινίου
Καλιαμπάκου  Βασιλική του Χρήστου 1ο Γ/σιο Παλλήνης
Καραμάνου Κωνσταντίνα του Γεωργίου 9ο ΓΕΛ Πειραιά
Καρδασιλάρη Ειρήνη του Σταματίου 1ο ΕΠΑΛ Ζωγράφου
Καρυώτης Δημήτριος του Χαρίλαου 2ο ΕΠΑΛ Ελευσίνας
Κάτσικας Χρήστος του Παναγιώτη Εσπερ. Γυμνάσιο Μοσχάτου
Κατσούλας Θεοδόσης του Γεωργίου 27ο ΓΕΛ Αθηνών
Κονταρίδου Ειρήνη του Γεωργίου 4ο Γ/σιο Αγ. Αναργύρων
Κουρνιώτης Χρήστος του Τιμόθεου 1ο ΕΠΑΛ Άνω Λιοσίων
Κούτσια Σοφία του Χαραλάμπους 2ο  Γ/σιο Αγ. Δημητρίου
Κόφφα Γεωργία του Χρήστου 1ο ΓΕΛ Ν. Φιλαδελφείας
Κυργιάκης Χρήστος του Επανεινώνδα 1ο Γ/σιο Ν.Ιωνίας
Κώνστας Σωτήριος του Περικλή Γ/σιο Ερυθρών
Λιβανός Βασίλειος του Στέφανου 1 ΓΕΛ Γλυφάδας
Μακροδημήτρης Δημήτρης  του Στυλιανού 1 ΓΕΛ Αγ. Βαρβάρας
Μαναγλιώτου Σοφία του Γεωργίου 56ο Γυμνάσιο Αθήνας
Μανουράς      Στέργιος του  Σπυρίδωνα 1ο Γυμν. Παλλήνης
Μαραμαθάς Αθανάσιος του Ιωάννη 1ο ΕΠΑΛ Δάφνης
Μαρίνης Γιάννης του Παναγιώτη 1ο ΓΕΛ Περιστερίου
Μαριώλη Ελένη του Παναγιώτη 6ο Γ/σιο Χαϊδαρίου
Ματσούκας Χρήστος του Βασίλειου 2ο ΓΕΛ Ελευσίνας
Μαυρέλης Ιάκωβος (Μάκης) του Ιωάννη 4ο ΓΕΛ Καλλιθέας
Μαχά Μαρία του Νικολάου 1ο Εσπερ ΕΠΑΛ Περιστερίου
Μιχαλόπουλος Παναγιώτης του Ιωάννη 1 ΓΕΛ Γέρακα
Μούρης Ηλίας του Δημητρίου 1ο ΕΠΑΛ Δάφνης
Μουστακαλή Αναστασία του Νικολάου 6ο Γ/σιο Χαϊδαρίου
Μπάλλας Ανδρέας του Αντώνιου 1ο ΓΕΛ Καισαριανής
Μπανιά Φωτεινή του Δημητρίου 6ο Γ/σιο Αχαρνών
Μπάρλας Δημήτριος του Κωνσταντίνου 2ο Γσιο Κορυδαλλού
Μπαχτή Άννα του Ευάγγελου 2ο Γ/σιο Μαρκόπουλου
Ντίνος Θωμάς του Κωνσταντίνου 7ο Γ/σιο Αχαρνών
Ξυδάς Απόστολος του Μιχαήλ ΓΕΛ Μάνδρας
Οικονόμου Δήμητρα του Κωνσταντίνου 6ο ΓΕΛ Αιγάλεω
Παΐζης Σπυρίδων του Θεοδώρου Εσπερινό Γ/σιο – ΛΤ Ελευσίνας
Παληγεώργου  Παρθενία (Νίτσα) του Ευαγγέλου 3ο ΓΕΛ  Πετρούπολης
Πανοπούλου Φωτεινή του Γεωργίου 2ο ΓΕΛ Βριλησσίων
Παπαδοπούλου Άννα του Παναγιώτη 5ο ΓΕΛ Ιλίου
Παπασπύρου Απόστολος του Άγγελου 1ο  ΓΕΛ Δραπετσώνας
Παπαχατζής Ηλίας του Θεοφάνη ΓΕΛ Πικερμίου
Πατσιού Παναγιώτα του Σπυρίδωνα 38ο ΓΕΛ Αθηνών
Περδικομάτης Γεράσιμος του Παναγιώτη 1 ΓΕΛ Νέας Ιωνίας
Πέττας Αντώνης του Ανδρέα 1ο ΓΕΛ Καματερού
Πρίμη Μαρία του Νικολάου 5ο Γυμνάσιο  Νέας Σμύρνης
Προυσαλίδης Γεώργιος του Βασιλείου 1ο ΕΠΑΛ Αχαρνών
Ρέππα Βενετία (Βέτα) του Νικολάου 53ο ΓΕΛ Αθήνας
Ριζοθανάση Βασιλική του Θωμά 2ο ΓΕΛ Αχαρνών
Σαμοϊλης Ιωάννης του Σωτηρίου 2ο Γ/σιο Άνω Λιοσίων
Σάντας Παναγιώτης του Γεωργίου Διάθεση ΠΥΣΔΕ Γ’ Αθήνας
Σουρτζής Φώτιος του Αναστάσιου Διάθεση ΠΥΣΔΕ Α’ Αθήνας
Σόφης Χρίστος του Γεωργίου ΓΕΛ Βάρης
Σπυράλατος Ιωάννης του Δημητρίου 1ο Γ/σιο Δραπετσώνας
Σταυρόπουλος Συμεών (Σίμος) του Αναστάσιου 2ο Γ/σιο Καματερού
Στυλιανουδάκης Ζαχαρίας του Ιωάννη 2ο Γ/σιο Χαϊδαρίου
Σφαιροπούλου Αθηνά του Θεόδωρου Εσπερινό ΓΕΛ Αχαρνών
Τσατούρας Ευάγγελος του Κωνσταντίνου 56ο ΓΕΛ Αθηνών
Τσαφαρά Μαρία του Κωνσταντίνου 1ο ΓΕΛ Περιστερίου
Φάρκωνα Αγγελική του Νικολάου 39ο ΓΕΛ Αθήνας
Φατούρου Αγγελική του Ευάγγελου 1ο Εσπερ ΕΠΑΛ Περιστερίου
Φραγκεδάκη Αντωνία (Τόνια) του Γεωργίου 43ο Γ/σιο Αθήνας
Φύτρος Πέτρος του Παντελή 12ο ΓΕΛ Αθήνας
Χαλκής Γεώργιος του Αποστόλου 19ο ΓΕΛ Αθήνας
Χόρτη Παρασκευή του Θεοδώρου 24ο Γυμνάσιο Αθήνας
Χριστοδουλοπούλου Αναστασία του Αγισηλάου Γυμνάσιο Διαπολιτισμικής Εκπαίδευσης Ελληνικού
Χρυσοστομίδου Βασιλική του Παύλου ΕΠΑΛ Σαλαμίνας
Ψευτογκά – Φρυδά Ευαγγελία του Ευθυμίου Καλλιτεχνικό Γ/σιο Κερατσινίου

 

Παρεμβάσεις ΔΕ: ψηφοδέλτιο εκλογών ΚΥΣΔΕ 2018

Παρεμβάσεις ΔΕ

1. Αγγελοκωστόπουλος Ευάγγελος του Αθανασίου Αχαΐας
2. Αθανασίου Ρίζος του Νικολάου Ημαθίας
3. Αθανασοπούλου Παναγιώτα (Γιόλα) του Ιωάννη Α’ Αθήνας
4. Αλεμίδου Θωμαή του Γεωργίου Χαλκιδικής
5. Αλεξίου Θεόδωρος του Νικολάου Δυτικής Αττικής
6. Αντωνάκος Λάμπρος του Γεωργίου Αρκαδίας
7. Αντωνίου Θεοδώρα του Αντωνίου Δωδεκανήσων
8. Αξούριστου Χαρίκλεια (Χαρά) του Δημητρίου Ημαθίας
9. Ασμής Λάζαρος του Γεωργίου Ηλείας
10. Αυγουστίνου Μαρία του Ιωάννη Πειραιά
11. Βαζούρα Σοφία (Σόνια) του Νικολάου Β’ Αθήνας
12. Βαρδαλαχάκης Ιωάννης του Νικολάου Δωδεκανήσων
13. Βαρδουνιώτης Ιωάννης του Δημητρίου Πειραιά
14. Βασιλειάδης Βασίλειος του Γεωργίου Ηλείας
15. Βασιλοπούλου Παναγιώτα του Δημητρίου Γρεβενών
16. Βάσσης Διονύσιος του Παναγιώτη Γ’ Αθήνας
17. Γαζάκης Αντώνιος του Μιχαήλ Δυτικής Θεσσαλονίκης
18. Γανιάρη Ιφιγένεια (Έφη) του Κωνσταντίνου Α’ Αθήνας
19. Γεωργάλα Ιφιγένεια του Γεωργίου Πειραιά
20. Γιακουμής Φώτιος του Νικήτα Αρκαδίας
21. Γιάλβαλη Ελένη του Αναστασίου Ευρυτανίας
22. Γκαραγκάνη Ελένη του Φωτίου Καρδίτσας
23. Γκαρανέ Κωνσταντίνα του Δημητρίου Α’ Αθήνας
24. Γκίκα Ευφημία (Έφη) του Λεωνίδα Λέσβου
25. Γκίκας Εμμανουήλ του Νικολάου Δωδεκανήσων
26. Γκίνος Ευάγγελος του Κωνσταντίνου Κιλκίς
27. Γούλα Αθηνά του Μιχαήλ Πέλλας
28. Δάμαλος Χρήστος του Ευαγγέλου Σάμου
29. Δεμερδεσλής Γεώργιος του Κωνσταντίνου Έβρου
30. Δημητριάδη Παναγιώτα του Χαραλάμπους Ιωαννίνων
31. Δημόπουλος Βασίλειος του Σπήλιου Ανατολικής Αττικής
32. Διαμάντας Ανδρέας του Νικολάου Χίου
33. Διαμαντίδης Σεβαστός (Τάκης) του Αντωνίου Σάμου
34. Ζαγανίδης Χρήστος του Μενελάου Δυτικής Θεσσαλονίκης
35. Ζαραβίνας Μιχάλης του Σωκράτη Αιτωλοακαρνανίας
36. Ζήρος Νικόλαος του Βασιλείου Α’ Αθήνας
37. Θεοδωρίδης Παύλος του Νεοφύτου Δράμας
38. Ιωαννίδης Αναστάσιος του Γεωργίου Δυτικής Αττικής
39. Ιωαννίδου Παναγιώτα του Ευσταθίου Ανατολικής Αττικής
40. Ιωάννου Βασιλική του Μιχαήλ Ιωαννίνων
41. Καββαδάς Διονύσης του Σπυρίδωνα Πρέβεζας
42. Καββαδίας Γεώργιος του Κωνσταντίνου Πειραιά
43. Καζάνης Νεκτάριος του Κωνσταντίνου Αιτωλοακαρνανίας
44. Καλαθά Αγγελική του Νικολάου Δ΄ Αθήνας
45. Καλιαμπάκου Βασιλική του Χρήστου Ανατολικής Αττικής
46. Καμπακάκη Ελένη του Ηλία Λέσβου
47. Καπέτης Δημήτριος του Λαζάρου Δυτικής Θεσσαλονίκης
48. Καπλανίδου Χρυσή του Μιχαήλ Χαλκιδικής
49. Καραμάνου Κωνσταντίνα του Γεωργίου Πειραιά
50. Καρδασιλάρη Ειρήνη του Σταματίου Α΄ Αθήνας
51. Καρυώτης Δημήτριος του Χαρίλαου Δυτικής Αττικής
52. Κασάπης Αθανάσιος του Ιωάννη Έβρου
53. Κάτσικας Χρήστος του Παναγιώτη Δ’ Αθήνας
54. Κατσούλας Θεοδόσιος του Γεωργίου Α΄ Αθήνας
55. Καυκιά Ζαχαρούλα του Αθανασίου Χανίων
56. Καφές Εμμανουήλ του Χαραλάμπους Μεσσηνίας
57. Κιντή Θεοδώρα (Δώρα) του Γεωργίου Χανίων
58. Κλείσαρης Αυγουστής του Γεωργίου Κυκλάδων
59. Κλιάφα Βικτωρία του Ευαγγέλου Τρικάλων
60. Κλοκίδου Γεωργία του Μιλτιάδη Ανατολικής Θεσσαλονίκης
61. Κοντελές Δημήτριος του Βασίλειου Λάρισας
62. Κορδάτος Κωνσταντίνος του Διονυσίου Αιτωλοακαρνανίας
63. Κουλούρη Μαρία του Γεωργίου Ηρακλείου
64. Κουμαντζιάς Δημήτριος του Νικολάου Πιερίας
65. Κουρνιώτης Χρήστος του Τιμοθέου Δυτικής Αττικής
66. Κουρούπης Σταμάτιος του Ιωάννη Πειραιά
67. Κουτρουμπάκης Κωνσταντίνος του Ιωάννη Ανατολικής Θεσσαλονίκης
68. Κούτσια Σοφία του Χαραλάμπους Δ’ Αθήνας
69. Κόφφα Γεωργία του Χρήστου Α’ Αθήνας
70. Κρεασίδης Γεώργιος του Χρήστου Λέσβου
71. Κριτσινιώτης Αθανάσιος του Νικολάου Λάρισας
72. Κυργιάκης Χρήστος του Εμανεινώνδα Β’ Αθήνας
73. Κυριακάκης Ιωάννης του Θωμά Χανίων
74. Κυριακού Γεώργιος του Χρήστου Φλώρινας
75. Κωνσταντινοπούλου Τιτίκα του Χαραλάμους Δ΄ Αθήνας
76. Κωνσταντίνου Γρηγόριος του Ηλία Κέρκυρας
77. Κώνστας Σωτήριος του Περικλή Δυτικής Αττικής
78. Κωστόγιαννης Ταξιάρχης του Δημητρίου Πρέβεζας
79. Λαθήρα Ιωάννα του Δημητρίου Δυτικής Θεσσαλονίκης
80. Λαθήρας Ιωάννης του Κωνσταντίνου Δυτικής Θεσσαλονίκης
81. Λεγάκης Μιχάλης του Ιωάννη Α’ Αθήνας
82. Λέκκας Παναγιώτης του Αναστασίου Κορίνθου
83. Λιβανός Βασίλειος του Στεφάνου Δ’ Αθήνας
84. Λιόντος Βασίλειος του Δημητρίου Χανίων
85. Λογκιζίδου Κυριακή (Καίτη) του Ιωάννη Αιτωλοακαρνανίας
86. Μακροδημήτρης Δημήτριος του Στυλιανού Γ’ Αθήνας
87. Μανδέλλου Μαρία του Βασιλείου Αιτωλοακαρνανίας
88. Μανέτα Μαριάννα του Νικολάου Κέρκυρας
89. Μαραμαθάς Αθανάσιος του Ιωάννη Α΄ Αθήνας
90. Μαρίνης Ιωάννης του Παναγιώτη Γ΄ Αθήνας
91. Μαστραπά Θεοδώρα του Κωνσταντίνου Αχαΐας
92. Μαστροκώστας Κωνσταντίνος του Παναγιώτη Ευρυτανίας
93. Μαστροναστασίου Ευάγγελος του Αναστασίου Βόλου
94. Ματσούκας Χρήστος του Βασιλείου Δυτικής Αττικής
95. Μαυρέλης Ιάκωβος (Μάκης) του Ιωάννη Δ’ Αθήνας
96. Μαχά Μαρία του Νικολάου Γ’ Αθήνας
97. Μήτσος Παναγιώτης του Αθανασίου Δυτικής Θεσσαλονίκης
98. Μιχαλόπουλος Παναγιώτης του Ιωάννη Ανατολικής Αττικής
99. Μόσχος Αλέξανδρος του Σπυρίδωνος Ημαθίας
100. Μούρης Ηλίας του Δημητρίου Α’ Αθήνας
101. Μπάλλας Ανδρέας του Αντωνίου Α’ Αθήνας
102. Μπανιά Φωτεινή του Δημητρίου Ανατολικής Αττικής
103. Μπάρλας Δημήτριος του Κωνσταντίνου Πειραιά
104. Μπαχτή Άννα του Ευαγγέλου Ανατολικής Αττικής
105. Μπίκα Δήμητρα του Χαδούλη Λάρισας
106. Μπιτζένης Δημήτριος του Κωνσταντίνου Δυτικής Θεσσαλονίκης
107. Μπιχάκης Φώτιος του Κωνσταντίνου Χανίων
108. Μποζίκης Συμεών (Σίμος) του Ανδρέα Κέρκυρας
109. Μπούρδαλας Παναγιώτης του Αντωνίου Αχαΐας
110. Νικολάου Δέσποινα του Ευαγγέλου Ρέθυμνου
111. Νικολόπουλος Απόστολος του Νικολάου Χανίων
112. Ντούλας Παναγιώτης (Πάνος) του Ευριπίδη Κορίνθου
113. Ντουράκης Κωνσταντίνος του Στέργιου Λέσβου
114. Ξυδάς Απόστολος του Μιχαήλ Δυτικής Αττικής
115. Οικονομάκη Μαρία του Ευαγγέλου Ηρακλείου
116. Οικονόμου Δήμητρα του Κωνσταντίνου Γ΄ Αθήνας
117. Οικονόμου-Παπαδοπούλου Αθανασία του Δημητρίου Έβρου
118. Παΐζης Σπυρίδων του Θεοδώρου Δυτικής Αττικής
119. Παληγεώργου Παρθενία του Ευαγγέλου Γ’ Αθήνας
120. Πανοπούλου Φωτεινή του Γεωργίου Β΄ Αθήνας
121. Παπαδημητρίου Δημήτρης του Παύλου Κυκλάδων
122. Παπαδόπουλος Γεώργιος του Βύρωνα Φωκίδας
123. Παπαδόπουλος Δημήτριος του Γεωργίου Τρικάλων
124. Παπαδοπούλου Άννα του Παναγιώτη Γ’ Αθήνας
125. Παπαθανάσης Ελευθέριος του Ορέστη Ιωαννίνων
126. Παπαμιχαήλ Παναγιώτης του Ιωάννη Ρεθύμνου
127. Παπαχατζής Ηλίας του Θεοφάνη Ανατολικής Αττικής
128. Παρίσσης Σπυρίδων του Χρήστου Καστοριάς
129. Πατσιού Παναγιώτα του Σπυρίδωνα Α’ Αθήνας
130. Πατσούρας Αθανάσιος του Χρήστου Ιωαννίνων
131. Παυλοπούλου Ευρυδίκη του Μιχαήλ Ηλείας
132. Πεντεδέκα Αλίκη του Γεωργίου Δυτικής Θεσσαλονίκης
133. Περδικομάτης Γεράσιμος του Παναγιώτη Β΄ Αθήνας
134. Περιστεροπούλου Μαρία του Βασιλείου Δυτικής Αττικής
135. Πέττας Αντώνης του Ανδρέα Γ’ Αθήνας
136. Πολίτου Σωτηρία (Ρούλα) του Δημητρίου Ανατολικής Θεσσαλονίκης
137. Πολυζώη Νίκη του Ευθυμίου Φωκίδας
138. Πολυμερίδου Μαρία του Γεωργίου Λάρισας
139. Προυσαλίδης Γεώργιος του Βασιλείου Ανατολικής Αττικής
140. Ρακόπουλος Κωνσταντίνος του Αλεξάνδρου Ρόδου
141. Ραμπαλάκος Κωνσταντίνος του Σταύρου Κυκλάδων
142. Ράπτη Μαρίνα τοου Βύρωνα Κέρκυρας
143. Ράπτης Χρήστος του Δημητρίου Πρέβεζας
144. Ρεμπάπης Παναγιώτης του Ευαγγέλου Λάρισας
145. Ρέππα Βενετία (Βέτα) του Νικολάου Α’ Αθήνας
146. Ρώιμπα Φωτεινή του Ιωάννη Λέσβου
147. Σαμοΐλης Ιωάννης του Σωτηρίου Δυτικής Αττικής
148. Σαραϊδάρη Παρθενόπη (Πόπη) του Γεωργίου Δυτικής Θεσσαλονίκης
149. Σβερκούνος Σπυρίδων του Αναργύρου Κορίνθου
150. Σκαρσουλή Ευαγγελία του Εμμανουήλ Ηρακλείου
151. Σουρτζής Φώτιος του Αναστάσιου Α’ Αθήνας
152. Σόφης Χρίστος του Γεωργίου Ανατολικής Αττικής
153. Σπανούδης Δημήτριος του Ιωάννη Ανατολικής Θεσσαλονίκης
154. Σπυράλατος Ιωάννης του Δημητρίου Πειραιά
155. Σταυρόπουλος Συμεών (Σίμος) του Αναστασίου Γ’ Αθήνας
156. Στεφανίδου Σοφία του Στεφάνου Δυτικής Θεσσαλονίκης
157. Στυλιανίδης Αθανάσιος του Γαρυφάλλου Δωδεκανήσων
158. Στυλιανουδάκης Ζαχαρίας του Ιωάννη Γ’ Αθήνας
159. Σφαιροπούλου Αθηνά του Θεοδώρου Ανατολικής Αττικής
160. Τάζε Βασιλική (Βάσω) του Αθανασίου Τρικάλων
161. Τασούλα Βασιλική του Χρήστου Ανατολικής Θεσσαλονίκης
162. Τζέρπος Νικόλαος του Ιωάννη Θεσπρωτίας
163. Τζίνη Ολυμπία του Βασιλείου Σάμου
164. Τζομάκα Αρετή του Δημητρίου Πρέβεζας
165. Τονοζλής Γεώργιος του Δημητρίου Δυτικής Θεσσαλονίκης
166. Τσαγλιώτης Γεώργιος του Στυλιανού Ρεθύμνου
167. Τσατούρας Ευάγγελος του Κωνσταντίνου Α’ Αθήνας
168. Τσιλιμπάρη Όλγα – Αικατερίνη του Σπυρίδωνα Κέρκυρας
169. Τσιντίκη Παγώνα (Γωγώ) του Παναγιώτη Ανατολικής Θεσσαλονίκης
170. Τσιομπάνης Λάζαρος του Ευθυμίου Κυκλάδων
171. Τσιρεπλής Ιγνάτιος (Τάκης) του Παναγιώτη Λέσβου
172. Τσούγκα Παναγιώτα του Αθανασίου Ανατολικής Θεσσαλονίκης
173. Φαλιέρος Δημήτριος του Γεωργίου Σάμου
174. Φατούρου Αγγελική του Ευαγγέλου Γ΄ Αθήνας
175. Φιλίππου Δημήτριος του Αριστείδη Χανίων
176. Φιλίππου Θεοδόσιος του Αθανασίου Ζακύνθου
177. Φουντάς Θεόδωρος του Νικολάου Αχαΐας
178. Φουντουλάκης Βαρθολομαίος του Νικολάου Μεσσηνίας
179. Φραγκεδάκη Αντωνία (Τόνια) του Γεωργίου Α’ Αθήνας
180. Φύτρος Πέτρος του Παντελή Α’ Αθήνας
181. Χαλιμούρδα Αντιγόνη του Γεωργίου Βοιωτίας
182. Χαλκής Γεώργιος του Αποστόλου Α’ Αθήνας
183. Χόβολου Έρρικα του Ιωάννη Θεσπρωτίας
184. Χριστοδουλοπούλου Αναστασία του Αγησιλάου Δ’ Αθήνας
185. Χρυσαφόπουλος Κωνσταντίνος του Λεωνίδα Βοιωτίας
186. Χρυσικού Ιωάννα (Γιαννούλα) του Δημητρίου Λευκάδας
187. Χρυσοστομίδου Βασιλική του Παύλου Πειραιά
188. Ψευτογκά Φρυδά Ευαγγελία του Ευθυμίου Πειραιά
189. Ψωίνου Ευθυμία (Έφη) του Παναγιώτη Δ’ Αθήνας

Διακήρυξη Παρεμβάσεων ΔΕ για εκλογές ΠΥΣΔΕ-ΑΠΥΣΔΕ-ΚΥΣΔΕ 2018