Παρεμβάσεις ΔΕ: ψηφοδέλτιο εκλογών ΑΠΥΣΔΕ Αττικής 2018

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΥΣΔΕ ΑΤΤΙΚΗΣ

Αθανασοπούλου Παναγιώτα (Γιόλα) του Ιωάννη 9ο ΕΠΑΛ Αθήνας
Αλεξίου Θεόδωρος του Νικολάου 1ο ΕΠΑΛ Άνω Λιοσίων
Αναγνωστοπούλου Χρύσα του Νικολάου 2ο ΓΕΛ Αχαρνών
Αυγουστίνου Μαρία του Ιωάννη 7ο Γ/σιο Κερατσινίου
Βαζούρα Σοφία (Σόνια) του Νικολάου Γ/σιο Παπάγου
Βαρδουνιώτης Ιωάννης του Δημητρίου 5ο ΓΕΛ Κορυδαλλού
Βάσσης Διονύσιος του Παναγιώτη ΕΠΑΛ Πετρούπολης
Γαλάνης Μιχαήλ του Παναγιώτη 3ο Γ/σιο  Πετρούπολης
Γανιάρη Ιφιγένεια (Έφη) του Κωνσταντίνου 6ο ΕΠΑΛ Αθήνας
Γεωργάλα Ιφιγένεια του Γεωργίου ΓΕΛ Αίγινας
Γκαρανέ Κωνσταντίνα του Δημητρίου 39ο ΓΕΛ Αθήνας
Γλυνιαδάκη Σοφία του Κωνσταντίνου 3ο ΓΕΛ Π. Φαλήρου
Δημόπουλος  Βασίλειος του Σπήλιου 1ο  ΕΠΑΛ Αχαρνών
Ευμορφία Σταματίνα του Παντελή 1ο ΓΕΛ Γλυφάδας
Ζαχαράκη Ζωή του Δημητρίου 3ο Γυμνάσιο Αγίας Παρασκευής
Ζήρος Νικόλαος του Βασιλείου 39ο Γ/σιο  Αθήνας
Ζωγάκη Ιωάννα (Άννα)του Βελισσάριου 6ο ΓΕΛ Καλλιθέας
Ζωιτσάκος Σωτήριος του Σταύρου Βαρβάκειο Λύκειο
Ιωαννίδης Αναστάσιος του Γεωργίου ΓΕΛ Ασπροπύργου
Ιωαννίδου Παναγιώτα του Ευσταθίου 1ο ΓΕΛ Κορωπίου
Καββαδίας Γεώργιος του Κωνσταντίνου 3ο ΓΕΛ Κερατσινίου
Καλιαμπάκου  Βασιλική του Χρήστου 1ο Γ/σιο Παλλήνης
Καραμάνου Κωνσταντίνα του Γεωργίου 9ο ΓΕΛ Πειραιά
Καρδασιλάρη Ειρήνη του Σταματίου 1ο ΕΠΑΛ Ζωγράφου
Καρυώτης Δημήτριος του Χαρίλαου 2ο ΕΠΑΛ Ελευσίνας
Κάτσικας Χρήστος του Παναγιώτη Εσπερ. Γυμνάσιο Μοσχάτου
Κατσούλας Θεοδόσης του Γεωργίου 27ο ΓΕΛ Αθηνών
Κονταρίδου Ειρήνη του Γεωργίου 4ο Γ/σιο Αγ. Αναργύρων
Κουρνιώτης Χρήστος του Τιμόθεου 1ο ΕΠΑΛ Άνω Λιοσίων
Κούτσια Σοφία του Χαραλάμπους 2ο  Γ/σιο Αγ. Δημητρίου
Κόφφα Γεωργία του Χρήστου 1ο ΓΕΛ Ν. Φιλαδελφείας
Κυργιάκης Χρήστος του Επανεινώνδα 1ο Γ/σιο Ν.Ιωνίας
Κώνστας Σωτήριος του Περικλή Γ/σιο Ερυθρών
Λιβανός Βασίλειος του Στέφανου 1 ΓΕΛ Γλυφάδας
Μακροδημήτρης Δημήτρης  του Στυλιανού 1 ΓΕΛ Αγ. Βαρβάρας
Μαναγλιώτου Σοφία του Γεωργίου 56ο Γυμνάσιο Αθήνας
Μανουράς      Στέργιος του  Σπυρίδωνα 1ο Γυμν. Παλλήνης
Μαραμαθάς Αθανάσιος του Ιωάννη 1ο ΕΠΑΛ Δάφνης
Μαρίνης Γιάννης του Παναγιώτη 1ο ΓΕΛ Περιστερίου
Μαριώλη Ελένη του Παναγιώτη 6ο Γ/σιο Χαϊδαρίου
Ματσούκας Χρήστος του Βασίλειου 2ο ΓΕΛ Ελευσίνας
Μαυρέλης Ιάκωβος (Μάκης) του Ιωάννη 4ο ΓΕΛ Καλλιθέας
Μαχά Μαρία του Νικολάου 1ο Εσπερ ΕΠΑΛ Περιστερίου
Μιχαλόπουλος Παναγιώτης του Ιωάννη 1 ΓΕΛ Γέρακα
Μούρης Ηλίας του Δημητρίου 1ο ΕΠΑΛ Δάφνης
Μουστακαλή Αναστασία του Νικολάου 6ο Γ/σιο Χαϊδαρίου
Μπάλλας Ανδρέας του Αντώνιου 1ο ΓΕΛ Καισαριανής
Μπανιά Φωτεινή του Δημητρίου 6ο Γ/σιο Αχαρνών
Μπάρλας Δημήτριος του Κωνσταντίνου 2ο Γσιο Κορυδαλλού
Μπαχτή Άννα του Ευάγγελου 2ο Γ/σιο Μαρκόπουλου
Ντίνος Θωμάς του Κωνσταντίνου 7ο Γ/σιο Αχαρνών
Ξυδάς Απόστολος του Μιχαήλ ΓΕΛ Μάνδρας
Οικονόμου Δήμητρα του Κωνσταντίνου 6ο ΓΕΛ Αιγάλεω
Παΐζης Σπυρίδων του Θεοδώρου Εσπερινό Γ/σιο – ΛΤ Ελευσίνας
Παληγεώργου  Παρθενία (Νίτσα) του Ευαγγέλου 3ο ΓΕΛ  Πετρούπολης
Πανοπούλου Φωτεινή του Γεωργίου 2ο ΓΕΛ Βριλησσίων
Παπαδοπούλου Άννα του Παναγιώτη 5ο ΓΕΛ Ιλίου
Παπασπύρου Απόστολος του Άγγελου 1ο  ΓΕΛ Δραπετσώνας
Παπαχατζής Ηλίας του Θεοφάνη ΓΕΛ Πικερμίου
Πατσιού Παναγιώτα του Σπυρίδωνα 38ο ΓΕΛ Αθηνών
Περδικομάτης Γεράσιμος του Παναγιώτη 1 ΓΕΛ Νέας Ιωνίας
Πέττας Αντώνης του Ανδρέα 1ο ΓΕΛ Καματερού
Πρίμη Μαρία του Νικολάου 5ο Γυμνάσιο  Νέας Σμύρνης
Προυσαλίδης Γεώργιος του Βασιλείου 1ο ΕΠΑΛ Αχαρνών
Ρέππα Βενετία (Βέτα) του Νικολάου 53ο ΓΕΛ Αθήνας
Ριζοθανάση Βασιλική του Θωμά 2ο ΓΕΛ Αχαρνών
Σαμοϊλης Ιωάννης του Σωτηρίου 2ο Γ/σιο Άνω Λιοσίων
Σάντας Παναγιώτης του Γεωργίου Διάθεση ΠΥΣΔΕ Γ’ Αθήνας
Σουρτζής Φώτιος του Αναστάσιου Διάθεση ΠΥΣΔΕ Α’ Αθήνας
Σόφης Χρίστος του Γεωργίου ΓΕΛ Βάρης
Σπυράλατος Ιωάννης του Δημητρίου 1ο Γ/σιο Δραπετσώνας
Σταυρόπουλος Συμεών (Σίμος) του Αναστάσιου 2ο Γ/σιο Καματερού
Στυλιανουδάκης Ζαχαρίας του Ιωάννη 2ο Γ/σιο Χαϊδαρίου
Σφαιροπούλου Αθηνά του Θεόδωρου Εσπερινό ΓΕΛ Αχαρνών
Τσατούρας Ευάγγελος του Κωνσταντίνου 56ο ΓΕΛ Αθηνών
Τσαφαρά Μαρία του Κωνσταντίνου 1ο ΓΕΛ Περιστερίου
Φάρκωνα Αγγελική του Νικολάου 39ο ΓΕΛ Αθήνας
Φατούρου Αγγελική του Ευάγγελου 1ο Εσπερ ΕΠΑΛ Περιστερίου
Φραγκεδάκη Αντωνία (Τόνια) του Γεωργίου 43ο Γ/σιο Αθήνας
Φύτρος Πέτρος του Παντελή 12ο ΓΕΛ Αθήνας
Χαλκής Γεώργιος του Αποστόλου 19ο ΓΕΛ Αθήνας
Χόρτη Παρασκευή του Θεοδώρου 24ο Γυμνάσιο Αθήνας
Χριστοδουλοπούλου Αναστασία του Αγισηλάου Γυμνάσιο Διαπολιτισμικής Εκπαίδευσης Ελληνικού
Χρυσοστομίδου Βασιλική του Παύλου ΕΠΑΛ Σαλαμίνας
Ψευτογκά – Φρυδά Ευαγγελία του Ευθυμίου Καλλιτεχνικό Γ/σιο Κερατσινίου

 

Ετικέτες , , , .Προσθέστε στους σελιδοδείκτες το μόνιμο σύνδεσμο.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *